HLASUJ VE FINÁLE O BEST SINGER

Corey Taylor vs. M. Shadows
Prosinec 2010

Murderdolls - Nowhere

5. prosince 2010 v 8:19 | Synyster |  MURDERDOLLS

Novinka Children of Bodom vyjde v březnu

5. prosince 2010 v 8:01 | Synyster |  CHILDREN OF BODOM
COB
Finská metalová formace Children of Bodom se po třech letech připomene další nahrávkou. V pondělí 7. března se na pultech objeví její nová deska "Relentless Reckless Forever".

Formace v čele s Alexi Laiho na nových albech pracuje doma ve studiích Petrax Studios. Jako producenta si vybrali Matta Hydea, jenž vypomohl také Slayer nebo Monster Magnet. Children of Bodom opět slibují svým fanouškům pořádnou nálož a své "zatím nejlepší album vůbec," jak uvedl frontman. Připomeňme, že chystaný počin bude nástupcem úspěšné nahrávky "Blooddrunk".

Zpěvák a kytarista Alexi Laiho ještě dodal: "Alespoň za sebe můžu říct, že poslední týdny jsou skutečně náročné. Moc jsem toho nenaspal, ale věřím, že to za to stojí. Náš producent byla skvělá volba - už jen podle dosavadních výsledků si jsem jistý, že předčíme naše velké hity. Těšíme se, až nahrávka bude venku." Vedle usilovné práce ve studiu si muzikanti našli i čas na natáčení klipu ke zbrusu nové skladbě "Was It Worth It?". Sice se nejedná o zcela typický kousek, který by fanoušci od finského kvintetu očekávali, ale dle prvních ohlasů je chytlavý a každý si ho jistě zapamatuje. Z dalších nových skladeb se na očekávané kolekci mají objevit kousky "Pussyfoot Miss Suicide" a "Ugly".

zdroj:musicserver.cz

Slipknot patří mezi headlinery příštího ročníku Sonisphere

5. prosince 2010 v 7:51 | Synyster |  ♪♪♪SLIPKNOT♪♪♪
SlipKnoT
Po obrovském úspěchu letošního ročníku putovního festivalu Sonisphere, který dal dohromady velkou thrashmetalovou čtyřku, se pořadatelé pouštějí do příprav vystoupení pro příští rok. Pro rok 2011 ohlašují jako jednu z hlavních hvězdu metalovou formaci SlipKnoT.

Pro fanoušky početné formace je to skvělá zpráva. Po smrti baskytaristy Paula Graye totiž kapela zvažovala, jestli bude vůbec nadále ve své tvorbě pokračovat. Skupina v čele se zpěvákem Coreym Taylorem se ale nakonec rozhodla kladně a nadcházející koncerty muzikanti odehrají na počest svého zesnulého kolegy a kamaráda. "Těšíme se, jak strávíme léto v Evropě. Turné bude o nás a o našich fanoušcích. Společně zavzpomínáme na Paulův život," navnadili fanoušky členové kapely.

Prozatím je však potvrzeno jen vystoupení v britském městě Knebworth, nicméně SlipKnoT chystají spoustu dalších koncertních zastávek.

zdroj: musicserver.cz


BFMV - Bittersweet Memories

4. prosince 2010 v 14:30 | Synyster |  ♪♪♪BULLET FOR MY VALENTINE♪♪♪